Spolek MATYÁŠ

Pojďme společně zlepšit život našich dětí

2. ročník volejbalového turnaje pro Spolek Matyáš

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 30. 05. 2019   |  PUBLIKOVAL: Pavlína Vošahlíková   |  KATEGORIE: Aktuality

V sobotu 25.5. proběhl ve sportovně relaxačním centru na Hluboké další ročník volejbalového turnaje pro Spolek Matyáš. Spolek v tuto chvíli podporuje 8 rodin s dětmi, které trpí vzácným onemocněním. 

Celý tým nadačního Spolku Matyáš vám všem ze srdce děkuje, protože se nám podařilo zíkat prostředky ve výši 94.800 Kč. Peníze budou použity na podporu rodin se "vzácnými" dětmi, převážně na rehabilitační pomůcky. Dále budeme z této částky podporovat pracoviště metabolické jednotky kliniky dětského a dorostového lékařství 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, kde se naše děti léčí. 

Spolek Matyáš děkuje za pomoc všem sponzorům!

 

"Mýma očima"

V tento krásný den se nedalo nevšimnout jak někteří hráči od loňska vypilovali své techniky a hrací strategie, to mě velmi těší a zároveň motivuje k tréningu :-). Budu se moc těšit na další ročník.

Moc děkuji za účast klukům z Jihostroje Tomáši Filovi a Martinu Kryštofovi, bylo to super si s Vámi zahrát!

Jsem moc ráda, že jsme si to všichni užili a vyšlo nám počasí (i když závěrečná sprška nás neminula). Nejvíce mne však potěšilo, že jsme se zde mohli potkat s Matyáškem, Vilémkem a Vojtou. Vzhledem k tomu, že "naše" děti často marodí, a jsou více náchylné ke všem virózám a podobným (pro nás zdravé obyčejným) nemocem, se nemohli zúčastnit ostatní rodiny s dětmi, ale věřím, že příště to vyjde. 

Také budu doufat, že příště si užijeme minimálně stejně tak skvělé odpoledne jako tuto poslední květnovou sobotu.

Za Spolek Matyáš Pavlína Vošahlíková