Spolek MATYÁŠ

Pojďme společně zlepšit život našich dětí

Příspěvky za březen 2018

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 14. 03. 2018   |  PUBLIKOVAL: Pavlína Vošahlíková   |  KATEGORIE: Aktuality

Během měsíce února 2018 jsme zakoupili 2 ks rehabilitačních pomůcek (bublinková masáž), které jsme věnovali Matyáškovi Malému z Ločenic a Štěpánkovi Pošíkovi z Heřmanova Městce, kteří trpí podobným vzácným onemocněním a tato hydro masáž jim pomůže v relaxaci a uvolnění. 

V měsíci březnu 2018 se nám podařilo získat darem 11 ks televizí Philips. Tyto televize pro náš spolek zakoupila firma JK Interiér.CZ z Vrábče, které touto cestou ještě jednou mnohokrát děkujeme. V nejbližší době proběhne slavnostní předání televizí na oddělení metabolické jednotky kliniky dětského a dorostového lékařství 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Televize byly zakoupeny u firmy Ellex na Rudolfovské třídě v Českých Budějovicích. Montáž televizí pro nás bezplatně provede pražská firma Euro System Union s.r.o., která sídlí na Starém Městě. 

Také jsme umístili další kasičky, do kterých můžete přispívat a to do salonu Hair Stylist Alele Divišové, který najdete na Náměstí Přemysla Otakara II, dále v AUTO Desing, které najdete ve Skuherského ulici. 

Všem našim sponzorům patří velké díky, jsme rádi, že díky Vám můžeme pomáhat těm, kteří pomoc potřebují.